Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

 

PARADA ROWEROWA 30.05.2015

W sobotę, 30 maja 2015 r. Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów", Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień", Urząd Miasta Nałęczów, Z.L. „Uzdrowisko Nałęczów" S.A. współorganizują wraz z Lubelską Regionalną Organizacją Turystyczną i Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego imprezę rowerową pn. „Parada Rowerowa Nałęczów-Lublin".

Organizator zaprasza.

Do udziału w Paradzie Rowerowej zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Będzie to rodzinna impreza rekreacyjno-sportowa promująca Szlaki Rowerowe Lubelszczyzny oraz walory turystyczne województwa lubelskiego. Parada, tak jak w zeszłym roku, będzie miała formę zjazdu gwieździstego - do Lublina przybędą grupy rowerzystów z całego województwa, aby nastepnie wspólnie przejechać ulicami Koziego Grodu. Z Nałęczowa wystartujemy ok. godziny 10.00.

 

Godz. 9.30 otwarcie Parady

 

Start o godz. 10.00 z Parku Zdrojowego w Nałęczowie - zbiórka i punkt rejestracji przy Centrum Informacji Turystycznej w Nałęczowie - Al. Kasztanowa 2.


Planowany przyjazd do Lublina do godz. 13.00.

 

TRASA:

Start- Nałęczów - Park Zdrojowy (Al. Kasztanowa), ul. F. Chopina, ul. 1 Maja, ul. Powstańców 1863 roku, Nowy Gaj, w Wojciechowie drogą wojewódzką nr 827, Palikije II, Palikije I, Sporniak, Motycz, Lipniak, Lublin

 

W Lublinie możliwość wzięcia udziału w dalszym przejeździe rowerzystów, którzy przybędą do Lublina - początek przejazdu ulicami Lublina o godzinie 14.00, dojazd na metę ok. godziny 16.00

 

WARUNKIEM UCZESTNICTWA W PARADZIE JEST:

 

1. Przesłanie do Organizatora Karty Zgłoszenia w imprezie w formie mailowej (SKAN) lub fax-em do dnia 24.05.2015 roku:

fax. 81 50 16 595, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Wypełnione karty można także przynieść osobiście do Punktu Informacji Turystycznej w Nałęczowie (AL. Kasztanowa 2).

 

2. Dostarczenie uzupełnionej i podpisanej Karty Zgłoszenia, okazanie dokumentu tożsamości oraz ew. deklaracji rodziców osoby niepełnoletniej do punktu rejestracyjnego w dniu 30 maja 2014 w godz. 9.00-9.45.

 
ISTNIEJE TAKŻE MOŻLIWOŚĆ REJESTRACJI NA MIEJSCU STARTU - po wcześniejszej informacji mailowej lub telefonicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript., 81 50 16 594), NATOMIAST NIE BĘDZIE JUŻ MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z UBEZPIECZENIA NNW! Dlatego też wszystkie osoby, które chcą skorzystać z ubezpieczenia NNW prosimy o dostarczenie wypelnionych zgłoszeń do 24 maja.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 

• Uczestnicy mogą wykupić indywidualne ubezpieczenie NNW we własnym zakresie. Aby skorzystać z tej możliwości należy zdeklarować chęć skorzystania z ubezpieczenia NNW w Karcie Zgłoszenia DO 24 MAJA 2014 roku, a następnie w trakcie rejestracji (na miejscu rejesracji, 30 maja)  uiścić opłatę w kwocie 2 zł.


• Udział w Paradzie jest nieodpłatny. Pierwsze 100 osób otrzyma wodę mineralną oraz zestaw gadżetów.


• Na mecie w Lublinie będzie można skorzystać ze specjalnie przygotowanej bazy gastronomicznej.


• Dodatkową atrakcją będą odbywające się na Placu Zamkowym w Lublinie impreza SPORTIVAL

 

UWAGA: Powrót uczestników we własnym zakresie.


DO POBRANIA:

 

Regulamin
Karta Zgłoszeniowa oraz Deklaracja Rodziców Osoby Niepełnoletniej