Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Get Adobe Flash player

 

Lubelski Klub Turystyki Kolarskiej "Welocyped"

 

!!!!! NARODZINY   KLUBU !!!!!

Lubelski Klub Turystyki Kolarskiej „Welocyped” powstał w 1965 roku. W tym roku obchodzić będziemy okrągłe 50-te urodziny. Szukamy świadków jego "narodzin" i chrzestnych,
którzy nadali to imię.
Będziemy wdzięczni za Wasze wspomnienia, bowiem ..... 2015 rok to piękny Jubileusz i chcielibyśmy abyście wtedy byli razem z nami.
Czekamy na odzew.

 

Trochę o nas. Kim jesteśmy?

Lubelski Klub Turystyki Kolarskiej „Welocyped” istnieje od 1965 roku. Stworzony został przez grupę miłośników turystyki kolarskiej. Klub działa przy Oddziale Miejskim PTTK Lublin.

Czym się zajmujemy?

Turystyka rowerowa to główny profil naszej działalności. Organizujemy jedno i wielodniowe wycieczki rowerowe, których tempo pozwala na delektowanie się otaczającymi widokami i odpoczynek.

Wycieczki rowerowe to nie tylko jazda na rowerach, ale także miłe kontakty, zabawa, zwiedzanie i poznawanie różnych ciekawych obiektów i miejsc.

Współpracujemy z innymi klubami i stowarzyszeniami rowerowymi, organizujemy wspólne imprezy  i rajdy.

W sezonie rowerowym (od kwietnia do listopada) spotykamy się w każdą niedzielę na
Pl. Litewskim przy fontannie o godz.9.30 jeśli nie zaznaczono inaczej w PROGRAMIE i ruszamy w drogę, by poznawać bliższą i dalszą okolicę.

Po sezonie rowerowym spotykamy się w każdą niedzielę na Moście Lutosławskiego / przy CH Gala/  o 10.00 - jeśli warunki pogodowe pozwalają na bezpieczną jazdę oraz gdy nie zaznaczono na stronie Aktualności innego wyjazdu.

               Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne wycieczki.


                                              Zwiedzaj świat na dwóch kółkach!